To see all content, you will need the current version of Adobe Flash Player to view it.

home kodu MOVIE movie ruut disain designs LUTS designs LUTS Tuletornid lighthouses BOOK KALENDER_tuletornid Calendar_lighthouses Aksi_raamat Aksi_BOOK sampo raamat sampo BOOK vanaisa vanaisa pildid vanaisa ENG vanaisa ENG pildid 2013 kalender 2013 Calendar Naissaar est Naissaar_BOOK toast_tuppa toast_tuppa_BOOK Haapsalu_na4itus Haapsalu_exhibition M6ISA_N4ITUS Manors_exhibition Meite maitsev Muhu Magical_Meals_of_Muhu mõisaraamat mõisaENG K6nigsberg K6nigsberg eng KALARAAMAT KALARAAMAT eng Prangli Prangli eng uned uned eng unede pildid unede pildid eng Joonistused tiitel drawings title Jõulukalender Christmas cal kadri kadri eng kasuema 

M6ISA_N4ITUS

Mati Raal, sisekujundaja, restauraator ja mõisnik, tuli välja projektiga, et teeksime koos Soolalaos näituse mõisainterjööride kadunud hiilgusest. Et mina rohkem kujundaks :)

700aastane kultuur õitses vägevalt 19. sajandi lõpupoole, kuid siis suudeti see umbes 30 aasta jooksul hävitada, hiilgus sai ootamatult haleda lõpu.

Kokku sai kogutud peaaegu kogu muuseumidas alles olnud mööbel, erakätest oli juurdegi tarvis hankida, et suur saal täis saada... Ümbritsesime mööbli pea elusuuruste piltidega tolleaegsest inimestest ja interjööridest. Tulemus sai teatraalne.

Mõisate kadunud hiilgus

KODU JOONISTUS DISAIN VÄLJAANDED KIRJUTISED PORTREED FOTOD KONTAKT

VÄLJAANDED

DISAIN

Copyright © A Aunapuu 2010