To see all content, you will need the current version of Adobe Flash Player to view it.

home kodu MOVIE movie ruut disain designs LUTS designs LUTS Tuletornid lighthouses BOOK KALENDER_tuletornid Calendar_lighthouses Aksi_raamat Aksi_BOOK sampo raamat sampo BOOK vanaisa vanaisa pildid vanaisa ENG vanaisa ENG pildid 2013 kalender 2013 Calendar Naissaar est Naissaar_BOOK toast_tuppa toast_tuppa_BOOK Haapsalu_na4itus Haapsalu_exhibition M6ISA_N4ITUS Manors_exhibition Meite maitsev Muhu Magical_Meals_of_Muhu mõisaraamat mõisaENG K6nigsberg K6nigsberg eng KALARAAMAT KALARAAMAT eng Prangli Prangli eng uned uned eng unede pildid unede pildid eng Joonistused tiitel drawings title Jõulukalender Christmas cal kadri kadri eng kasuema 

K6nigsberg

Viiekümne aasta jooksul on autor seda linna, Preisimaa kunagist südant, külastanud palju kordi – nii omast vabast tahtest kui ka mitte. Üha uuesti kütkestavad tema vaimu selle linna kunagise hiilguse tunnistajad, võõrvõimu mõjud ja vastsed eneseteadvuse tuhast tõusu märgid.

Königsbergi seitse silda

Kunagi olid nad vägagi kuulsad.Kaks neist on kadunud. Kaks asendatud estakaadiga, mis linna kunagise südame mängust välja jätavad.Teised otsivad oma kohta elus.

Fordid

Väravad

KODU JOONISTUS DISAIN VÄLJAANDED KIRJUTISED PORTREED FOTOD KONTAKT

VÄLJAANDED

DISAIN

Copyright © A Aunapuu 2010